Piłka Nożna 13 mar 2021 | kd
Zawisza Bydgoszcz z 3 punktami. Grą jednak nie zachwycił [ZDJĘCIA]

Zawisza Bydgoszcz pomyślnie rozpoczął ligowe zmagania w tym roku. Stosunkiem 2:1 pokonał Orlęta z Aleksandrowa Kujawskiego.

13 marca o godzinie 17:00 na murawę wybiegli piłkarze Zawiszy Bydgoszcz i Orląt Aleksandrów Kujawski. Stawką nie były tylko trzy punktu w ligowej tabeli. Gra toczyła się również o pozytywne morale na rozpoczęcie tegorocznych zmagań ligowych.

Pomimo wielkich oczekiwań piłkarze grą nie zachwycili. Widać było towarzyszące im napięcie.

Do szatni piłkarze schodzili z bezbramkowym remisem. Żadna ze stron nie mogła być zadowolona z takiego wyniku.

Po przerwie piłkarze Zawiszy Bydgoszcz wyglądali na bardziej zmotywowanych. Przyniosło to efekty w 56. minucie, kiedy to gola strzelił Tomek Żyliński. Wyrównanie przyszło już po 10 minutach. Stało się to za sprawą samobójczego gola Ariela Jarzembskiego.

Remis ponownie wprowadził nerwowy nastrój w szeregi piłkarzy z Bydgoszczy. Jarzembski jednakże zrehabilitował się w 85. minucie.

Dzięki jego bramce Zawisza Bydgoszcz wygrał 2:1.