Piłka Nożna 24 lip 2019 | Redaktor
Zawisza przegrał z Unią Solec Kujawski [ZDJĘCIA]

Po tym strzale głową Natana Zniszczola piłka trafiła w słupek bramki Unii/fot. bw

Piłkarze Zawiszy przegrali 0:2 w czwartym sparingu przed rozgrywkami ligowymi.

Piłkarze Zawiszy Bydgoszcz przygotowania do sezonu IV ligi rozpoczęli zaledwie dwa tygodnie temu, a już rozegrali cztery mecze kontrolne. Trener Jacek Łukomski zadysponował swoim zawodnikom bardzo intensywny cykl zajęć. W środę (24 lipca) niebiesko-czarni podejmowali w Bydgoszczy zespół Unii Solec Kujawski. Drużyna gości zagra w przyszłym sezonie w klasie okręgowej, ale jeszcze dwa lata temu Unia grała w III lidze.

Mecz był wyrównany. W pierwszej połowie gola z rzutu karnego strzelili goście i do przerwy prowadzili 1:0. W drugiej odsłonie Zawisza zaprezentował kilka składnych akcji, ale nie przełożyło się to na zdobycz bramkową. Za to przyjezdni z powodzeniem wyprowadzili kontrę, zdobyli drugą bramkę i ostatecznie wygrali 2:0.

Po bydgoszczanach widać było, że są w ciężkim treningu wytrzymałościowo-siłowym. Ale kilka schematów oraz zaangażowanie zawodników wróżą, że będzie to zupełnie inny zespół od tego jaki kibice oglądali w klasie okręgowej. Widać, że sztab szkoleniowy zdaje sobie sprawę z wymagań jakie niesie ze sobą poziom IV ligi.

fot. bw

  

     

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor