Piłka Nożna 14 sie 2019 | Redaktor

Zawisza Bydgoszcz uruchomił sprzedaż biletów na pierwszy w sezonie mecz z Lechem Rypin. Spotkanie rozegrane zostanie w czwartek (15 sierpnia) na boisku przy ul. Sielskiej.

Początek meczu o godz. 11.00. Liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 900 sztuk.

Wcześniej, w środę (14 sierpnia, godz. 19.00) drużyna Zawiszy zaprezentuje się na stadionie przy ul. Gdańskiej. Na prezentację obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odbierać w siedzibie SP Zawisza Bydgoszcz, a od godz. 17.00 będą dostępne przed stadionem. Impreza nie jest masowa, więc liczba miejsc jest ograniczona. 

W IV lidze zespół będzie występował w nowych koszulkach. Wyprodukowała je firma Tomadex S.C., producent marki odzieży sportowej KEEZA.

 

Nowy model kompletów meczowych został zaprojektowany i wykonany w zaawansowanej technologii produkcji odzieży sportowej. Koszulki zawierają jony srebra, które wykazują właściwości antybakteryjne. W trakcie dużego wysiłku niwelują nieprzyjemny zapach i zmniejszają rozwój bakterii. Dodatkowo zastosowana w odzieży termoaktywna struktura, odpowiada za odprowadzanie wilgoci na zewnątrz.

Wizualizacje strojów zaprojektował Kamil Ksobiak zwycięzca ubiegłorocznego konkursu na projekt koszulek bydgoskiego Zawiszy.

Ostatnim przedsezonowym transferem Zawiszy było zakontraktowanie napastnika Tomasza Żylińskiego, który przyszedł z Miedzi Legnica. Urodzony (22 września 1998 r.) w Bydgoszczy zawodnik jest wychowankiem klubu z Gdańskiej 163. Na Dolny Śląsk trafił w sezonie 2016/17.

Źródło, foto i grafiki: Zawisza Bydgoszcz

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor