Pogoda w Bydgoszczy 26 lis 04:52 | Redaktor
Chłodny front przyjdzie po południu [POGODA]

Będziemy początkowo pod wpływem rozległego wyżu z centrum nad Bałkanami, ale płytka zatoka niżu z ośrodkiem przemieszczającym się znad zatoki Botnickiej w rejon morza Białego, sięga Bałtyku i sprawi, że po południu nasunie się strefa chłodnego frontu atmosferycznego, który znad Bałtyku wchodzić będzie w głąb lądu.

Śnieg będzie topniał [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:37

Odwilż [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 19 sty 06:44

Zachmurzenie będzie dziś początkowo umiarkowane, wzrastajace do dużego. Lokalnie przed południem wystąpią mgły ograniczające widzialność do 100 metrów. Po południu może padać słaby deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie około 5 stopni, ale zostanie ona osiągnieta wieczorem, w ciagu dnia temperatura będzie stopniowo wzrastać, od porannego przymrozku. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, południowo-zachodni.

W nocy zachmurzenie będzie duże i wystąpią postępujące od północnego zachodu słabe opady deszczu bądź mżawki. Temperatura przez całą noc powinna się utrzymać na poziomie około +5 stopni.

Jutro nadal będzie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura utrzyma się na poziomie około +5 stopni, wiatr bez większych zmian.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.32, a zajdzie o 15.38. Dzień będzie trwał 8 godzin i 5 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor