Pogoda w Bydgoszczy 30 paź 00:01 | Redaktor
Ciepły front [POGODA]

Rozległy układ niżowy z ośrodkami położonymi nad Atlantykiem, u południowego wybrzeża Islandii, nad Nową Ziemią oraz nad zatoką Ryską, ma wpływ na niemal całą północną Europę. Natomiast nad północną częścią półwyspu Skandynawskiego oraz nad morzem Norweskim rozbudowuje się słaby wyż. Polska znajdować się będzie w południowoeuropejskim obszarze podwyższonego ciśnienia „Pit”.

Mglista niedziela [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 08:26

Coraz chłodniej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:25

Od zachodu zbliża się ciepły front atmosferyczny. Napływać będzie masa powietrza polarnego morskiego, za frontem cieplejsza.

Dziś w Bydgoszczy zachmurzenie będzie duże, ale przed południem mogą się zdarzać większe przejaśnienia. Stopniowo przemieszczająca się z zachodu na wschód kraju strefa opadów deszczu, dotrze do nas około godziny 13-tej. Temperatura maksymalna wyniesie około 10 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, z kierunków zachodnich i południowych. 

W nocy zachmurzenie będzie całkowite, deszcz będzie padał prawdopodobnie do wczesnego rana. Temperatura minimalna wyniesie około 8 stopni.

W sobotę zachmurzenie ma być duże, z większymi przejaśnieniami, opady deszczu rano powinny zaniknąć. Temperatura maksymalna wyniesie około 11 stopni. Wiatr ma być słaby, zmienny.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.44, a zajdzie o 16.19. Dzień będzie trwał 9 godzin i 35 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor