Pogoda w Bydgoszczy 15 sty 2020 | Redaktor
Cyklon „Fenja” obchodzi Skandynawię [POGODA]

Rozległy i głęboki niż znajduje się nad morzem Norweskim. Określono go w mediach jako niż bombowy i nadano mu imię „Fenja”.

Deszcze? Padać będą jeszcze [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:22

Front chłodny idzie na wschód [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:29

Jego wtórny ośrodek będzie powoli przemieszczał się na wschód, wzdłuż zachodnich a następnie północnych wybrzeży Skandynawii. Polska jest w ciepłym wycinku tego  niżu. Będzie napływać ciepła i sucha masa powietrza pochodzenia zwrotnikowego.

Dziś zachmurzenie ma być początkowo duże lub umiarkowane, malejące po południu do małego. Przed południem możliwy słaby deszcz lub mżawka. Temperatura maksymalna może osiągnąć nawet 10 stopni. Wiatr przeważnie będzie umiarkowany, okresami porywisty, południowo-zachodni lub południowy.

W nocy nastąpi stopniowy wzrost zachmurzenia do dużego. Temperatura minimalna wyniesie około +2 stopnie, przy gruncie możliwy będzie przymrozek. 

Jutro zachmurzenie będzie umiarkowane lub duże. Temperatura maksymalna będzie już niższa i wyniesie w Bydgoszczy. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, zachodni i południowo-zachodni.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.54, a zajdzie o 16.00. Dzień będzie trwał 8 godzin i 6 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor