Pogoda w Bydgoszczy 13 gru 03:22 | Redaktor
Deszcz ze śniegiem i gołoledź [POGODA]

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega, że wystąpią słabe opady marznącego deszczu i mżawki, które będą powodowały gołoledź. Na drogach będzie ślisko.

Przed frontem [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 05:37

Słońca mniej, ale bez deszczu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:46

Prawie całą Europę obejmie niż, z głównymi ośrodkami nad Atlantykiem, morzem Norweskim i morzem Północnym. Zostały one nazwane „Siro”, „Toni”, „Veiko” i „Uwe”. Wyż „Tatjana” zatrzymał się nad środkową Rosją. My będziemy w zasięgu zatoki znad morza Północnego. Z południowego wschodu będzie nadal napływało dość ciepłe powietrze polarne morskie, o mechanizmie tego napływu pisaliśmy wczoraj.

Zachmurzenie będzie dziś duże z większymi przejaśnieniami, możliwe opady deszczu i deszczu ze śniegiem, rano zaś słabe opady marznącego deszczu, o których mowa była wcześniej.  Temperatura maksymalna wyniesie około +3 stopnie i zostanie osiągnięta po południu i wieczorem. Wiatr będzie przeważnie umiarkowany, okresami porywisty, południowo-wschodni. 

W nocy z piątku na sobotę zachmurzenie ma być duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna około -2 stopnie.

W sobotę nadal zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Opady deszczu, lub  deszczu ze śniegiem, temperatura maksymalna około 4 stopnie. W niedzielę już będzie do 6 stopni, choć nadal pochmurno i deszczowo. Bardziej zdecydowane ocieplenie — od wtorku. 

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.53, a zajdzie o 15.30. Dzień będzie trwał 7 godzin i 36 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor