Pogoda w Bydgoszczy 7 wrz 2020 | Redaktor
Dzień babiego lata [POGODA]

Po niedawnej serii dni pochmurnych i deszczowych już wczoraj wyjrzało słońce. Sporo go będzie również dziś, zwłaszcza przed południem. Jednak popołudniu niewykluczony jest przelotny deszcz lub burza.

Upały i burze [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:51

Zmiana przyjdzie w poniedziałek [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:29

Nad zachodnią i środkową Europą pogodę kształtuje klin „Jurij”, związany z wyżem znad Atlantyku. Jesteśmy w jego zasięgu. Z zachodu napływa chłodne powietrze polarne morskie. Ciśnienie będzie rosło.

W Bydgoszczy dziś będzie zachmurzenie małe i umiarkowane, jak już wspomnieliśmy nie jest jednak wykluczony popołudniu epizod z przelotnymi opadami deszczu i burzą. Temperatura maksymalna wyniesie około 19 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, z kierunków zachodnich i północnych.

W nocy zachmurzenie małe, temperatura minimalna około 9 stopni.

We wtorek od zachodu stopniowy wzrost zachmurzenia od małego i umiarkowanego do dużego. Raczej bez opadów. Temperatura maksymalna około 20 stopni. Wiatr umiarkowany, południowo–zachodni i zachodni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.09, a zajdzie o 19.21. Dzień będzie trwał 13 godzin i 11 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor