Pogoda w Bydgoszczy 15 paź 2019 | Redaktor
Dzień przed załamaniem [POGODA]

Załamanie pięknej pogody którą mamy od dwóch dni przyjdzie już jutro, nieco wcześniej niż się spodziewaliśmy. Kolejny front chłodny spodziewany jest w poniedziałek, tym razem z obfitymi opadami deszczu.

Nadchodzi kolejny niż [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:57

Bardzo zimny koniec lata [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:36

Nasz region znajduje się pod wpływem klina wyżowego, który stopniowo przemieszcza się na wschód. Na razie jeszcze napływa ciepłe powietrze pochodzenia zwrotnikowego z południowego wschodu.

W Bydgoszczy i okolicach będzie dziś zachmurzenie małe lub umiarkowane. Temperatura maksymalna wyniesie 22 – 23 stopnie. Wiatr rano słaby, w ciągu dnia wzmagający się, południowo-wschodni. Ciśnienie będzie spadać.

W nocy będzie jeszcze pogodnie, wzrost zachmurzenia przewidywany jest od godzin rannych, kiedy to nad Bałtykiem znajdzie się niewielki niż, będący pierwotnie zatoką niżu znajdującego się nad morzami Północnym i Norweskim. Ten pierwotny niż Niemcy nazwali imieniem Sebastien.  W ciągu dnia przewidywane jest jutro zachmurzenie duże lub całkowite, dość silny południowo–zachodni wiatr i temperatura maksymalna około 15 stopni.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.14, a zajdzie o 17.52. Dzień będzie trwał 10 godzin i 37 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu WarszawskiegoRedaktor

Redaktor Autor

Redaktor