Pogoda w Bydgoszczy 21 cze 2018 | Redaktor
Front, nawałnica i ochłodzenie [POGODA]

Przejściu frontu atmosferycznego mogą dziś towarzyszyć gwałtowne burze, nie jest wykluczony grad, a wiatr może w porywach osiągać 90 km/h.

Krótkie ocieplenie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 05:32

Znów będzie coraz cieplej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:07

Front chłodny przejdzie nad Bydgoszczą około godziny 17-tej. Będzie to spektakularne ochłodzenie, bo po południu około 16-tej, temperatura osiągnie 28 - 30 stopni, a w momencie przejścia frontu, w ciągu kilkudziesięciu minut, spadnie do 16 - 18 stopni, w nocy natomiast nawet do 10 stopni.

Przewidywana jest w tym czasie burza, prawdopodobnie z ulewnym deszczem, a być może gradem i silny wiatr, wiejący z południowego zachodu, skręcający na zachodni. Do momentu nadejścia frontu zachmurzenie będzie umiarkowane, wiatr słabszy, choć narastający, a temperatura wysoka - do 30 stopni. Ciśnienie spada.

Jutro będzie zdecydowanie chłodniej i początkowo pogodnie. Później zachmurzenie wzrośnie i po południu przewidywany jest deszcz. Temperatura maksymalna jutro - 15 stopni!

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.21, zajdzie o 21.19. Dzień będzie trwał 16 godzin i 57 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest w oparciu o modele numeryczne i mapy meteorologiczne Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor