Pogoda w Bydgoszczy 30 cze 2018 | Redaktor
Jest zimno, a będzie jeszcze zimniej [POGODA]

Zjawiska meteorologiczne ostatniej doby przebiegały niemal dokładnie tak, jak to przewidzieliśmy we wczorajszej prognozie

Mglista niedziela [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 08:26

Coraz chłodniej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:25

Ochłodzenie, jeśli je obserwujemy na wynikach pomiarów,  rozpoczęło się jednak nieco wcześniej, bo o godzinie 14.00. Temperatura o pierwszej po południu osiągnęła w Bydgoszczy 27,1 stopnia, o 14.00 było 26,8, ale już o 15.00 tylko 23,2. Potem spadek był już gwałtowny.  O 18 mieliśmy 17,5 stopnia czyli o 10 stopni mniej niż w południe, a w nocy, o 3 nad ranem było 9,7 stopnia.

Dziś będzie jeszcze słonecznie, po południu zachmurzenie wprawdzie nieco wzrośnie, ale nie będzie padać. Temperatura maksymalna dziś przewidywana jest na poziomie 18 stopni. Cały dzień wiać będzie dość silny (30 km/h, w porywach do 60) północny wiatr.

Jutro od rana zachmurzenie duże, a około południa i po południu przewidywany jest deszcz. Będzie jeszcze chłodniej. Temperatura maksymalna wyniesie około 16 stopni.

W poniedziałek kierunek napływu powietrza, a więc i wiatr, będzie się powoli zmieniał na północno zachodni. Będzie to związane z zanikiem niżu który dziś jest nad Ukainą. Pogoda w poniedziałek, podobna do niedzielnej - zimno i deszczowo.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.25, zajdzie o 21.19. Dzień będzie trwał 16 godzin i 54 minuty.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest w oparciu o modele numeryczne i mapy meteorologiczne Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor