Pogoda w Bydgoszczy 11 gru 06:31 | Redaktor
Jeszcze będzie ciepło… [POGODA]

Wciąż jesteśmy w zasięgu strefowej cyrkulacji atmosfery, co oznacza, że na przemian występują głębokie zatoki niżowe i oddzielające je od siebie kliny wyżowe

Przed frontem [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 05:37

Słońca mniej, ale bez deszczu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:46

W rejonie Islandii i morza Nowreskiego mamy niż „Siro”. Nad północny zachód Polski nasunie się strefa pofalowanego frontu atmosferycznego. Wyż „Tatjana” oddzielił się od wyżu Azorskiego i odsuwa się na wschód. Z południowego zachodu napływa nieco cieplejsze powietrze polarne morskie.

Dziś w Bydgoszczy spodziewane jest zachmurzenie  małe lub umiarkowane. Temperatura maksymalna wyniesie około +2 stopnie, podczas gdy o 6-tej rano było w Bydgoszczy -3 stopnie. Wiatr będzie przeważnie umiarkowany, południowy i południowo-wschodni.

W nocy i nad ranem możliwy wzrost zachmurzenia do dużego, raczej bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie około -2 stopnie.

Jutro zachmurzenie będzie duże z możliwymi rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna około +1 do +2 stopni. Wiatr umiarkowany, nieco słabszy niż dziś, z kierunków południowych. 

Od weekendu spodziewany jest znów wzrost temperatur, w przyszłym tygodniu można znów spodziewać się temperatur maksymalnych rzędu +8 stopni. 

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.51, a zajdzie o 15.30. Dzień będzie trwał 7 godzin i 38 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor