Pogoda w Bydgoszczy 12 lip 2018 | Redaktor
Jeszcze będzie padać [POGODA]

Okres pochmurny i deszczowy wciąż się nie zakończył, choć dziś w Bydgoszczy możliwe są niewielkie rozpogodzenia.

Przymrozki i oblodzenia [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:31

Mglista niedziela [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:26
Niż, który w ostatnich dniach utworzył się nad Polską, dziś rano miał swoje centrum nad Szczecinem. Stamtąd przemieszczać się będzie początkowo na południe, wzdłuż Odry, a następnie zacznie się przekształcać, przesuwając się jednocześnie na wschód, gdzie w sobotę połączy się z ogromnym niżem, który zalega nad całą Azją południową i poprzez morze Czarne sięga Ukrainy i naszych wschodnich granic.
 
Dziś w Bydgoszczy nadal będzie pochmurno i deszczowo. Mogą też zdarzyć się burze, zwłaszcza po południu i wieczorem. W ciągu dnia mogą zdarzyć się niewielkie rozpogodzenia. Temperatura maksymalna wyniesie od 23 do 25 stopni. Wiatr będzie słaby, z południowego zachodu.
Jutro pogoda podobna do dzisiejszej, z tym że po południu wiatr zmieni kierunek na północno-zachodni i stanie się silniejszy, osiągając szybkość 20 km na godzinę, a w porywach nawet do 50 km na godzinę.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.36, zajdzie o 21.11. Dzień będzie trwał 16 godzin i 35 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest w oparciu o modele numeryczne i mapy meteorologiczne Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor