Pogoda w Bydgoszczy 4 lis 2019 | Redaktor
Jeszcze jeden ciepły dzień [POGODA]

Niż, który powstaje na skraju powietrza ciepłego i zimnego nad oceanem, ma zawsze dwa sektory — ciepły i zimny. Jeśli niż nadchodzi znad Atlantyku, zazwyczaj najpierw przynosi ocieplenie, czyli dociera do nas jego ciepły wycinek. Niż jednak, jak już wielokrotnie wyjaśnialiśmy, obraca się na półkuli północnej odwrotnie niż wskazówki zegara i wkrótce po ciepłym wycinku dociera do nas sektor chłodny. Dziś drugi dzień będziemy w wycinku ciepłym, w nocy już nadejdzie front, za którym znajduje się zimne powietrze.

Zmiana przyjdzie w sobotę [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 04:23

Za frontem [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:40

W Bydgoszczy spodziewane jest dziś zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Możliwe opady deszczu, które w ciągu dnia osłabną, ale wieczorem i w nocy mogą być znów intensywne. Temperatura maksymalna wyniesie około 13 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, południowy i południowo-zachodni.

W nocy z poniedziałku na wtorek zachmurzenie duże z deszczem. Temperatura wyniesie około 6 – 7 stopni.

We wtorek nadal zachmurzenie będzie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalnanie będzie już wyższa niż 8 stopni. Kolejne dni będą coraz chłodniejsze, a w nocy z 6 na 7 i z 7 na 8 listopada temperatura minimalna spadnie w okolice zera. Wciąż będzie pochmurno.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.52, a zajdzie o 16.11. Dzień będzie trwał 9 godzin i 19 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor