Pogoda w Bydgoszczy 23 wrz 2020 | Redaktor
Jeszcze jeden ciepły i pogodny dzień [POGODA]

Europa północno zachodnia i częściowo centralna będzie w zasięgu niżów. Na pozostałym obszarze dominować będą układy wyżowe. Polska będzie na skraju niżu znad morza Norweskiego, tylko na wschodzie będzie oddziaływać jeszcze słabnący wyż znad Ukrainy. Z południa i południowego zachodu będzie nadal napływać ciepłe, wilgotniejsze powietrze polarne morskie.

Niż genueński [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:12

We mgle [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 26 lut 07:16

Dziś w Bydgoszczy będzie zachmurzenie małe, stopniowo wzrastające do umiarkowanego, a być może dużego. Opady deszczu są mało prawdopodobne, ale popołudniu niewykluczone. Temperatura maksymalna utrzyma się na tym samym poziomie co wczoraj, czyli wyniesie 26 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, z kierunków południowych lub zachodnich.

W nocy zachmurzenie umiarkowane, temperatura minimalna około 15 stopni, raczej bez opadów.

W czwartek zachmurzenie będzie wzrastać do dużego. Miejscami, zwłaszcza po południu, wystąpić mogą przelotne opady deszczu, a także burze. Będzie to ostatni ciepły dzień. Temperatura maksymalna wyniesie około 24 stopnie. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, południowy i południowo-zachodni, w czasie burz porywy wiatru do 60 km/h.

Od piątku będzie chłodniej i deszczowo. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.37, a zajdzie o 18.42. Dzień będzie trwał 12 godzin i 5 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor