Pogoda w Bydgoszczy 29 lut 07:07 | Redaktor
Jeszcze jeden pochmurny dzień [POGODA]

fot. Pixabay

Wszyscy ostrzegali przed przymrozkiem. Myśmy nie ostrzegali i przymrozku nie było. Tak można by półżartem podsumować minioną noc.

Zmiana przyjdzie w poniedziałek [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 08:29

Jest upał — musi być ostrzeżenie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 14:37

Temperatura w Bydgoszczy wyniosła nad ranem według pomiarów IMGW +3,4 stopnia, a według raportu METAR bydgoskiego lotniska, + 3 stopnie. Nadchodzą, jak już pisaliśmy, bardzo ciepłe dni. Nad zatoka Biskajską tworzy się niż, który wejdzie nad morze Śródziemne, tymczasem wyż Rosyjski znów przysunął się do Europy, blokując całkowicie cyrkulację zachodnią. Pomiędzy tymi dwoma układami zacznie napływać bardzo ciepłe powietrze.

Zanim to jednak nastąpi, dziś w Bydgoszczy będzie pochmurnie, temperatura maksymalna nie przekroczy 8 stopni, dopiero w nocy możliwe są przejaśnienia, ale nad ranem niewykluczona jest mgła. Wiatr będzie cały czas słaby, południowo wschodni. Jutro już bedzie pogodniej, z temperaturą maksymalną do 14 stopni. Podobnie ciepły i łagodny zapowiada się weekend. Takiej pogody dawno nie było, bo choć w lutym zdarzały się niemal wiosenne temperatury, to zwykle towarzyszył im silny wiatr, a nierzadko i deszcz. Tym razem spacer poza miastem lub w miejskim parku, albo przejażdżka na rowerze, będzie prawdziwą przyjemnością.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.34, a zajdzie o 17.26. Dzień będzie trwał 10 godzin i 52 minuty. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor