Pogoda w Bydgoszczy 27 cze 2020 | Redaktor
Kończy się deszczowo burzowy czerwiec [POGODA]

Nadal jesteśmy pomiędzy wyżem „Utz” znad Rosji, a niżem „Sylvia” znad wysp Brytyjskich. Zbliża się do nas ciepły front atmosferyczny.

Zmiana napływu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:08

Bez większych zmian [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:49

Dziś w Bydgoszczy będzie zachmurzenie umiarkowane, przejściowo wzrastające do dużego, z przelotnymi opadami deszczu — zwłaszcza po południu i wieczorem — i możliwymi burzami. Przewidywana na dziś temperatura maksymalna to 26 stopni. Wiatr będzie słaby, początkowo wschodni, w ciągu dnia zmieni kierunek na południowy a potem na zachodni. 

Ten sam typ pogody i podobna temperatura będzie w niedzielę. W poniedziałek natomiast spodziewane jest znaczne ochłodzenie, wiatr zmieni kierunek na północny, a temperatura spadnie prawdopodobnie poniżej 20 stopni. Stanie się tak, poniewaz powstanie wyż nad Alpami, a niż nad Rosją, który to układ ściągnie do nas chłodne powietrze z północy. Ochłodzenie potrwa prawdopodobnie do środy.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.23, a zajdzie o 21.18. Dzień będzie trwał 16 godzin i 54 minuty. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor