Pogoda w Bydgoszczy 2 sie 2020 | Redaktor
Lato, lato, zostań tu [POGODA]

fot. Jacek Kargól

To będzie prawdziwie letnia niedziela. Niestety poniedziałek, po przejściu frontu, będzie o wiele chłodniejszy. Jest jednak i dobra wiadomość. W połowie tygodnia gorące lato wróci do nas na dłużej. Kto zaplanował urlop na ten czas, prawdopodobnie wygrał na loterii.

Kontynuacja [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:37

Normalne lato [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:41

Jeszcze jesteśmy w obszarze podwyższonego ciśnienia, ale od zachodu przemieszcza się chłodny front atmosferyczny, związany z niżem „Ellen” znad Islandii. Napływa powietrze przejściowo cieplejsze. Ciśnienie będzie spadać.

Dziś w Bydgoszczy będzie jeszcze pogodnie i gorąco, ale późnym popołudniem lub wieczorem zachmurzenie wzrośnie do dużego. Już w nocy niewykluczone przelotne opady i burze. Temperatura maksymalna do 28 stopni, wiatr słaby i umiarkowany, na razie z kierunków południowych, w nocy i jutro zmieni kierunek na wschodni.

W nocy temperatura minimalna około 14 stopni.

Jutro spodziewane jest zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami oraz przelotnymi opadami deszczu; gdzieniegdzie wystąpią opady o sporym natężeniu. Możliwe lokalne burze.  Temperatura maksymalna będzie o wiele niższa niż dziś — około 22 stopnie.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.08, a zajdzie o 20.39. Dzień będzie trwał 15 godzin i 31 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor