Pogoda w Bydgoszczy 11 lut 2020 | Redaktor
Nadal wieje i pada [POGODA]

Przeważający obszar Europy będzie nadal pod wpływem rozległego niżu z rejonu oceanu Arktycznego i to on jest przyczyną silnego wiatru, który towarzyszy nam od półtorej doby. Dziś nad Poską, z zachodu na wschód, przemieszczał się będzie wtórny chłodny front atmosferyczny. Z zachodu zacznie napływać chłodniejsza masa powietrza polarnego morskiego. Nadal, aż do czwartku, wiatr bedzie dość silny i porywisty.

Deszcz znów przyjdzie nocą [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:33

Bez ochłodzenia? [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 11 lip 06:54

Wiatr wyrządził już sporo szkód. Dostaw prądu pozbawionych było wczoraj prawie 43 tysiące odbiorców. Pięć osób zostało rannych, a trzy zginęły. Do tragicznego zdarzenia doszło w Bukowinie Tatrzańskiej, porywisty wiatr zerwał dach z wypożyczalni sprzętu narciarskiego, konstrukcja spadła na cztery osoby, trzy z nich nie żyją. 

W Bydgoszczy wiatr jest o wiele łagodniejszy niż w górach, jak już pisaliśmy wczoraj, porywy sięgają 50 km/h — najsilniejszy zanotowano wczoraj o 6.40 — 58 km/h. Wczoraj około 22-giej waitr osłabł, obecnie porywy nie przekraczają 30 km/h.  Dziś pogoda ma być podobna do wczorajszej, zachmurzenie będzie duże z większymi przejaśnieniami, występować będą  przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 3 stopnie. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, porywisty, zachodni. 

W środę pogoda i temperatura bez większych zmian.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.13, a zajdzie o 16.50. Dzień będzie trwał 9 godzin i 37 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor