Pogoda w Bydgoszczy 19 sty 07:17 | Redaktor
Nadchodzi (krótki) mróz [POGODA]

fot. Pixabay

Wał wyżowy, czy siodło, które już zaczyna się tworzyć między wyżem Azorskim a Rosyjskim jest pierwszym etapem budowy wielkiego wyżu, który powstanie za kilka dni.

Robi się ciekawie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 2 lut 08:15

Jednocześnie do całej Europy spłynęło chłodniejsze powietrze z północy. Przebudowa, która właśnie następuje uniemożliwi skutecznie powrót „styczniowego przedwiośnia”. Zamiast niego będziemy mieli lekką zimę z temperaturą oscylującą wokół zera. Zdarzać się prawdopodobnie będą, zwłaszcza nocami, głębsze spadki temperatur. Najbliższy taki spadek spodziewany jest nadchodzącej nocy. Temperatura minimalna wyniesie -6 stopni.

Zanim to jednak nastąpi dzień będzie początkowo pochmurny i mglisty. W drugiej części dnia mogą pojawić się przejaśnienia i rozpogodzenia, a temperatura wyniesie około zera. Wieczorem i w nocy spodziewane są dalsze wypogodzenia i spadek temperatury nawet do -7 stopni.

Jutro może wyjrzeć słońce, a temperatura maksymalna wyniesie 0 stopni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.50, a zajdzie o 16.06. Dzień będzie trwał 8 godzin i 15 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor