Pogoda w Bydgoszczy 27 mar 06:50 | Redaktor
Nadchodzi zmiana [POGODA]

Po raz pierwszy od dłuższego czasu nie było nocnego przymrozku (temperatura rano wyniosła w Bydgoszczy 3 stopnie) i przywitało nas pochmurne, a nie słoneczne niebo.

Coraz chłodniej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:25

Po północnej stronie frontu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 04:59

W sobotę będzie cieplej (do 16 stopni), ale od niedzieli czeka nas ochłodzenie i powrót temperatur bliskich zeru. Stanie się tak dlatego, że miejsce wyżu „Jurgen”, który dotyczczas kształtował u nas pogodę, zajmie kolejny wyż, „Keywan”. Rozbudowując się w kierunku wschodnim, spychać on będzie front chłodny na południowy wschód. Za tym frontem bapłynie znów zimne powietrze pochodzenia arktycznego. Zanim to jednak nastąpi, dostajemy się właśnie pod wpływ śródziemnomorskiego niżu Liebgard, który przynosi nam dzisiejsze i jutrzejsze ocieplenie.

Dziś będzie w Bydgoszczy zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna 12 nawet do 14 stopni.  Wiatr będzie umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni. 

W nocy zachmurzenie małe lub umiarkowane, temperatura minimalna około 3 stopnie. Wiatr słaby, zmienny z przewagą kierunku wschodniego.

W sobotę zachmurzenie małe lub umiarkowane, wzrastające do dużego. Temperatura maksymalna 14 do 16 stopni. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni skręcający po południu i wieczorem na kierunki północne.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.32, a zajdzie o 18.15. Dzień będzie trwał 12 godzin i 39 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor