Pogoda w Bydgoszczy 3 sty 2022 | Redaktor
Niże z zachodu [POGODA]

Zaniknął klin wyżowy sięgający od morza Śródziemnego po Norweskie. Otworzyło to znów drogę zachodniej cyrkulacji strefowej.

Po deszczu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:42

Deszcz znów przyjdzie nocą [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:33

Z zachodu na wschód przemieszczać się będzie układ frontów atmosferycznych związany z płytkim niżem nad morzem Bałtyckim. Będziemy w powietrzu polarnym morskim.

W Bydgoszczy będzie dziś zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i opadami deszczu. Temperatura o piątej rano wynosiła 8 stopni i w ciągu dnia będzie spadać, do około 5 stopni wieczorem. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, zachodni.

W nocy zachmurzenie będzie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie około 4 stopnie.

We wtorek ponownie zachmurzenie będzie duże z większymi przejaśnieniami i opadami deszczu. Temperatura utrzyma się na poziomie około +4 stopni.

W następnych dniach stopniowe ochłodzenie będzie kontynuowane. Około połowy tygodnia sytuacja ustabilizuje się w ten sposób, że temperatury nocne będą lekko ujemne, a dzienne — dodatnie. 

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 8.01, a zajdzie o 15.44. Dzień będzie trwał 7 godzin i 42 minuty. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor