Pogoda w Bydgoszczy 11 wrz 2020 | Redaktor
Ocieplenie coraz bliżej [POGODA]

Wyż „Kevin” usadowił się nad wschodnią Polską i Ukrainą. Nad Islandią i morzem Norweskim znajduje się głęboki niż „Renate”, który wprawdzie będzie wędrował na wschód, ale nie przez Bałtyk, lecz po północnej stronie Skandynawii.

Gorący podmuch z południowego zachodu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:38

Po bardzo chłodnej nocy [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:22

Już wczoraj zapowiadaliśmy, że wraca do nas lato, czy raczej nadchodzi babie lato, lub — jak kto woli — złota polska jesień. Nadchodzący okres będzie rzeczywiście prawdziwie letni. W środę i czwartek przyszłego tygodnia temperatura może dojść w niektórych rejonach Polski do około 30 stopni.

Dziś i jutro pozostaniemy jeszcze w zasięgu chłodniejszego powietrza znad Atlantyku. Będzie przeważnie pogodnie, a temperatura powietrza w dzień wzrośnie w Bydgoszczy do 20 stopni. Chłodno będzie w nocy. Najbliższa przyniesie spadek temperatury poniżej 10 stopni.

Cieplej będzie już w sobotę — około 25 stopni. Cały czas będzie też sucho i pogodnie. W niedzielę chmur może być nieco więcej, ale szansa na deszcz będzie niewielka. Będzie to również ciepły dzień — około 24 stopnie.

W przyszłym tygodniu temperatura powietrza będzie przekraczać 25 st., a w kulminacyjnym okresie ocieplenia, czyli w środę i czwartek, będzie nawet upalnie. Będzie też sucho i słonecznie.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.16, a zajdzie o 19.11. Dzień będzie trwał 12 godzin i 55 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor