Pogoda w Bydgoszczy 19 sty 06:44 | Redaktor
Odwilż [POGODA]

Zjawiska, które były przewidziane we wczorajszej prognozie, nastąpią nieco później

Słoneczna sobota, pochmurna niedziela [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:22

Chłód z północy [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 5 mar 06:11

W nocy, tak jak przewidziano, temperatura zaczęła wzrastać, ale rano było jeszcze -8 stopni, zero zostanie osiągnięte dopiero około południa, wzrost temperatury dojdzie do +1 stopnia i na tym poziomie ustabilizuje się. Rano przewidywane są opady śniegu, IMGW wydał ostrzeżenie, że mogą one miejscami spowodować przyrost pokrywy śnieżnej do 15 cm, lokalnie do 20 cm. Popołudniu opady zaczną przechodzić w opady deszczu, lokalnie deszcz marznący, powodujący gołoledź.

Przez Polskę z zachodu na wschód, przemieści się zatoka niżowa z dwoma frontami, pierwszy jest frontem okluzji, a drugi frontem ciepłym. Oba fronty związane są z niżem „Flaviu” znad morza Północnego. 

Zachmurzenie będzie dziś duże z większymi przejaśnieniami.  Wiatr będzie umiarkowany, z kierunków południowych i zachodnich. 

W nocy zachmurzenie będzie całkowite i duże, temperatura około +1 stopień

Jutro przewidywane jest zachmurzenie całkowite lub duże z opadami deszczu ze śniegiem i deszczu, temperatura maksymalna +2 stopnie. Wiatr umiarkowany, porywisty, południowy i południowo-zachodni. 

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.48, a zajdzie o 16.08. Dzień będzie trwał 8 godzin i 19 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor