Pogoda w Bydgoszczy 19 sie 03:14 | Redaktor
Ostatni dzień burz [POGODA]

Dzisiejszy dzień powinien być ostatnim z krótkiej serii przerywającej gorące lato, które — jak zapowiadaliśmy — wkrótce do nas wróci.

Coraz chłodniej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:25

Po północnej stronie frontu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 27 lis 04:59

Dziś niemal w całym kraju będą występowały burze i przelotne opady deszczu, z wyłączeniem Warmii i Mazur. Prognozowane są intensywne opady do 30–40 milimetrów i porywy wiatru do 70 kilometrów na godzinę. Warto jednak zaznaczyć, o czym pisaliśmy już wielokrotnie, że nie da się przewidzieć, w którym miejscu powstanie komórka burzowa, stąd mogą istnieć obszary, w których burza nie wystąpi, lub w których tylko słychać będzie wyładowania z okolicy. 

Temperatura maksymalna osiągnie dziś w Bydgoszczy około 25 stopni. Środa będzie ostatnim w tej serii dniem pogody tego typu — z burzami i przelotnymi intensywnymi deszczami. W czwartek już raczej deszczu nie będzie, a w piątek nad Polskę zacznie napływać gorąca masa powietrza zwrotnikowego i wrócą upały. Jednak  już w sobotę znowu pojawią się opady i burze.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.37, a zajdzie o 20.05. Dzień będzie trwał 14 godzin i 28 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor