Pogoda w Bydgoszczy 8 paź 04:47 | Redaktor
Ostatnie ciepłe dni tego roku? [POGODA]

Dostajemy się pod wpływ klina wyżu Azorskiego. Niże z północnego Atlantyku i rejonu wysp Brytyjskich będą jednak w następnych dniach wciąż miały wpływ na naszą pogodę.

Front nadchodzi z północy [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:52

W zasięgu wyżu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:54

Z zachodu napływać będzie dość chłodne powietrze polarne morskie. Poważniejsze ochłodzenie spodziewane jest od niedzieli, po której temeratury maksymalne ustalibilizują się na poziomie 10 – 12 stopni.

Dziś w Bydgoszczy spodziewane jest zachmurzenie początkowo duże, następnie umiarkowane. Opady deszczu nie są wykluczone, ale mało prawdopodobne. Temperatura maksymalna wyniesie około 15 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, przeważnie z kierunków zachodnich, pod wieczór skręcający na południowy.

W nocy będzie raczej pochmurno. Nad ranem spodziewany jest słaby deszcz. Temperatura minimalna wyniesie około 12 stopni.

Jutro początkowo wystąpi zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, a po południu powinno się rozpogodzić. Temperatura maksymalna wyniesie około 16 stopni. Wiatr ma być słaby lub umiarkowany, południowo–zachodni i zachodni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.03, a zajdzie o 18.06. Dzień będzie trwał 11 godzin i 3 minuty. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor