Pogoda w Bydgoszczy 20 cze 2018 | Redaktor
Ostatnie dni ciepła i upał [POGODA]

Ten cykl pogodowy zakończy się wzrostem temperatury do 30 stopni i gwałtownym ochłodzeniem. W piątek będzie padać.

Arktyczne słońce [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:02

Recydywa chłodu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:42

Czeka nas dziś w zasadzie słoneczny dzień, temperatura maksymalna wyniesie 25 - 27 stopni. Jutro natomiast będzie początkowo upalnie, temperatura  wzrośnie do 28 - 30 stopni. Potrwa to do około godziny 17, kiedy w okolice Bydgoszczy dotrze chłodny front atmosferyczny, związany z głębokim niżem Skandynawskim.  Zerwie się wtedy silny wiatr, który w porywach osiągnie nawet 90 km/h może tez padać krótkotrwały deszcz i mogą wystąpić burze. W którki czasie temperatura spadnie nawet o kilkanaście stopni. Ciśnienie zacznie spadac już dziś w południe i spadek ten w ciągu doby wyniesie aż 15 mm słupka rtęci.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.21, zajdzie o 21.19. Dzień będzie trwał 16 godzin i 57 minut i 38 sekund i jest nadłuższym dniem w roku. Jednak skracanie dnia zacznie się od opóźniania wschodu słońca, a jego zachód jeszcze będzie się opóźniał, najpóźniejszy zachód słońca wystąpi 24 bm.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest w oparciu o modele numeryczne i mapy meteorologiczne Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor