Pogoda w Bydgoszczy 29 kwi 2019 | Redaktor
Po deszczu słońce i znów cieplej [POGODA]

Mamy wał wyżowy, otaczający Polskę od północy i zachodu, oraz mały, autonomiczny niż nad Ukrainą

Krótkie ocieplenie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 05:32

Znów będzie coraz cieplej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:07

Ten niż nie tylko nie chce zanikać, ale zasilony zostanie innym niżem, znad Morza Śródziemnego i pogłębi się, a nastepnie połączy z jeszcze innym niżem, który okrążywszy Skandynawię nadejdzie z północnego wschodu. Cały ten układ zepsuje nam pogodę pod koniec długiego weekendu, ale być może przyniesie kolejne opady tak potrzebnego deszczu. 

Deszcz natomiast padał wczoraj w Bydgoszczy w trzech falach — pierwsza wystąpiła około godziny 13.00, druga — około 17.00 i trzecia — bardzo już słaba — w nocy, a raczej nad ranem. 

Dziś już deszczu nie będzie, rozpogodzić się powinno około południa, wyjrzy słońce, a temperatura osiągnie około 20 stopni (rano było 10 stopni).  Wiatr zmieni znów kierunek na północno-wschodni i może być dość silny. 

Jutro wiatr będzie słabszy, temperatura nieznacznie niższa (około 18 stopni), a zachmurzenie będzie małe. Powrót chmur spodziewany jest w środę po południu, a deszczu w czwartek lub piątek. Pod koniec długiego weekendu spodziewać się można także kolejnego znacznego ochłodzenia. Wyglada na to, że temperatury spadną do około 10 – 12 stopni w dzień.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.20, a zajdzie o 20.12. Dzień będzie trwał 14 godzin i 52 minuty.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor