Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:30 | Redaktor
Pochmurno i łagodnie przez dwa dni w Bydgoszczy [POGODA]

fot. pixabay

Przez najbliższe 48 godzin utrzyma się łagodna, przeważnie pochmurna aura z niewielkim ryzykiem słabych, przelotnych opadów; temperatury będą typowe jak na koniec marca.

Dziś w ciągu dnia  nastąpi  przejściowa poprawa warunków chmurowych — spodziewane są chwile ze słońcem, ale zachmurzenie pozostanie zmienne. Najcieplej będzie w pierwszej połowie i w rejonie popołudnia, maksymalnie około 12–14 stopni. Wiatr skręci bardziej na południowy i południowo-zachodni, w porywach do około 10–15 km/h.

Opady będą niewielkie i sporadyczne. Ogólnie dominować będzie pogoda bezdeszczowa lub z drobnym mżeniem. 

Pod wieczór i w nocy z 24 na 25 marca zachmurzenie może ponownie wzrosnąć, temperatura spadnie do kilku stopni nad ranem — prognozowane minima mieszczą się w przedziale około 3–5 stopni. Ciśnienie może nieznacznie spaść do około 1012 hPa. Kierunek wiatru obróci się bardziej na zachodni i północno-zachodni, a jego prędkość pozostanie umiarkowana, rzadko przekraczając 15 km/h.

W Bydgoszczy słońce wzejdzie dziś o 5.43, a zajdzie o 18.06. Dzień będzie trwał 12 godzin i 23 minut.

Pogodyn

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor
-->