Pogoda w Bydgoszczy 25 mar 06:53 | Redaktor
Pomiędzy niżami [POGODA]

fot. Jacek Kargól

Jeden niż odszedł nad północną Rosję, drugi znad Atlantyku dotarł nad Irlandię. Pomiędzy nimi klin wyżowy znad północnej Afryki sięga przez Adriatyk aż po Niemcy i Danię.

Przed kolejnym ochłodzeniem [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:01

Czas chłodu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:55

Dziś w Bydgoszczy przewidywane jest zachmurzenie duże z  większymi przejaśnieniami, wieczorem rozpogodzenia. Będzie niestabilnie, spodziewane są przelotne opady deszczu, lub deszczu ze śniegiem. Momentami może padać intensywnie, niewykluczone są popołudniu burze. Temperatura maksymalna wyniesie 9 stopni. Wiatr będzie słaby, południowy i południowo-zachodni, stopniowo skręcający na zachodni.

W nocy spodziewane jest zachmurzenie  umiarkowane. Po północy mogą pojawić się mgły, lokalnie marznące, ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura może spaść nawet do -2 stopni, a przy gruncie do -5. Wiatr będzie słaby, zachodni, stopniowo skręcający na południowy i południowo-wschodni.

Jutro zachmurzenie będzie małe, co najwyżej umiarkowane. Temperatura już wyższa — do 12 stopni. Wiatr wciąż będzie umiarkowany, porywisty, południowo-wschodni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.35, a zajdzie o 18.12. Dzień będzie trwał 12 godzin i 37 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor