Pogoda w Bydgoszczy 24 wrz 06:28 | Redaktor
Przed zmianą. Od jutra deszcze [POGODA]

Dwa niże — „Valentina” i „Vicca” prowadzą dwa fronty chłodne, które w najbliższym czasie przejdą nad Polską i zmienią typ pogody. Na razie napływa jeszcze ciepłe powietrze polarne morskie, za frontem przyjdzie chłodniejsze.

L jak Lucy [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:34

Dziś w Bydgoszczy przewidywany jest wzrost zachmurzenia do umiarkowanego i dużego. Mogą wystąpić przelotne opady deszczu i burze, dziś jednak są one w naszym regionie mało prawdopodobne. Temperatura maksymalna wyniesie około 26 stopni. Wiatr będzie przeważnie umiarkowany, miejscami dość silny i porywisty, z kierunków zachodnich.

W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże, temperatura minimalna około 13 stopni.

Jutro zachmurzenie będzie duże i całkowite z opadami deszczu o charakterze ciągłym i natężeniu umiarkowanym. Prognozowana wysokość opadów do 20 mm. Temperatura maksymalna wyniesie około 22 stopnie. Wiatr będzie przeważnie umiarkowany, miejscami dość silny, z kierunków południowych, na skręcający na zachodni. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.38, a zajdzie o 18.40. Dzień będzie trwał 12 godzin i 1 minutę, mamy więc właśnie zrównanie dnia z nocą. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor