Pogoda w Bydgoszczy 23 wrz 2019 | Redaktor
Raz w słońcu, raz pod chmurami [POGODA]

Znajdujemy się w zasięgu wyżu znad Bałtyku, nad półwyspem Iberyjskim oraz Francją mamy klin Wyżu Azorskiego, natomiast na północy (morze Norweskie) i na południu (Śródziemne) są dwa niże z układami frontów.

Poprawa [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 08:32

Uspokojenie i chłód [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 10:01

Z północnego wschodu na południowy zachód bardzo wolno przemieszczać się będzie chłodny front atmosferyczny, ale mimo to pozostaniemy w dość ciepłej masie powietrza polarnego.

Po pogodnej niedzieli chmury pokryły niebo nad Bydgoszczą już w drugiej części nocy, ale taki przebieg zjawisk przewidzieliśmy już wczoraj. Zachmurzenie będzie dziś umiarkowane lub duże. Możliwe jest jednak rozpogodzenie po południu nawet do bezchmurnego nieba. Temperatura maksymalna wyniesie 18 – 20 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, z kierunków wschodnich.

W nocy pogodnie. Temperatura minimalna 5 – 6 stopni. 

Jutro pogoda powinna być podobna do niedzielnej (choć aż tak ciepło już prawdopodobnie nie będzie). A w środę przyjdzie deszcz.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.35, a zajdzie o 18.44. Dzień będzie trwał 12 godzin i 8 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor