Pogoda w Bydgoszczy 22 cze 2018 | Redaktor
Rześkie trzy dni [POGODA]

Zapowiadane ochłodzenie jest już faktem. Niestety, front przeszedł niemal bez kropli deszczu

Jeszcze jeden ciepły i pogodny dzień [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 05:25

Ciepło, ciepło, coraz cieplej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 05:22

Wynikiem tego ochłodzenia jest dzisiejszy rześki poranek. Temperatura w Bydgoszczy o godzinie 6.30, wynosiła 10 stopni. Dziś będziemy mieli w Bydgoszczy zachmurzenie zmienne, liczne przejaśnienia i rozpogodzenia, możliwy jest też niewielki przelotny deszcz. Doświadczenie ostatnich miesięcy uczy, że deszcze w naszym regionie występują znacznie rzadziej, niż są przewidywane przez numeryczne modele pogody. Kujawsko pomorskie jest jednym z regionów najbardziej w Polsce poszkodowanych przez suszę.

Pocieszeniem może być to, że na pewno nie będzie dziś gorąco. Temperatura w cieniu nie przekroczy 20 stopni. Modele UM i WRF sa zgodne, prognozując dla Bydgoszczy na dziś temperaturę maksymalną tylko 17 stopni.

Jutro i pojutrze więcej chmur i teoretycznie bardziej prawdopodobny bedzie przelotny deszcz. Temperatura utrzyma się jeszcze do niedzieli na tym samym, niskim poziomie.

Ciśnienie osiągnęło minimum wczoraj po południu i już szybko rośnie.  Cały czas wieje i będzie wiać dość silny wiatr zachodni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.21, zajdzie o 21.19. Dzień będzie trwał 16 godzin i 57 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest w oparciu o modele numeryczne i mapy meteorologiczne Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor