Pogoda w Bydgoszczy 21 lis 07:49 | Redaktor
Spadek ciśnienia, a potem szybki wzrost [POGODA]

fot. Jacek Kargól

Od północy nasuwać się będzie zatoka niżu znad północnej Rosji, z zafalowanym frontem chłodnym i słabymi opadami deszczu.

Mroźno i (jeszcze) sucho [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:48

Mróz, ale nie tak wielki [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:42

Przewidywany jest dziś spadek ciśnienia oraz słaby deszcz, przemieszczający się z północy na południe. Będzie pochmurno, temperatura maksymalna wyniesie 7 stopni. Wiatr zmieni kierunek na północny i wieczorem osłabnie.

Za frontem zacznie napływać chłodniejsze powietrze, początkowo polarne morskie, później pochodzenia arktycznego. Już dzisiaj temperatura nieznacznie spadnie w porównaniu z wczorajszą, jutro znów będzie o kilka stopni niższa, a w nocy z poniedziałku na wtorek spadnie w okolice zera. 

W związku z rozbudowywaniem się klina wyżowego, możemy liczyć jutro i we wtorek na  przejaśnienia i rozpogodzenia. Ich skutkiem będzie między innymi nocne wypromieniowanie ciepła i spadki temperatury w okolice i poniżej zera. Od wtorku spodziewany jest powolny wzrost temperatury i jej powrót do poziomu około 7 stopni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.24, a zajdzie o 15.43. Dzień będzie trwał 8 godzin i 19 minut.  

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor