Pogoda w Bydgoszczy 27 wrz 2018 | Redaktor
Trochę cieplej, ale tylko na jeden dzień [POGODA]

Trwają wahania ciśnienia spowodowane tak zwaną cyrkulacją zachodnią, czyli przechodzeniem kolejnych niżów znad Atlantyku przez Skandynawię na wschód.

Dynamiczne zmiany [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:50

Pada i padać będzie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 26 wrz 08:01

Niż, który przechodzi właśnie teraz, nie ma tak wielkiego wpływu na pogodę u nas jak poprzedni, którego zatoka, przekształciwszy się w niż wtórny, przeszła w szybkim tempie przez Polskę, powodując ostatnie deszcze i kolejne ochłodzenie. Teraz niż przechodzi przez północną Szwecję i Finlandię, my jednak jesteśmy w zasięgu jego frontów. Właśnie przeszedł front ciepły i dziś będzie nieco przyjemniej - do około 18 stopni, a najbliższa noc też będzie dość ciepła - 10 stopni. Za frontem, ciepłym jednak podąża chłodny i jutro znów bedziemy mieli najwyżej 15 stopni, a w nocy z piątku na sobotę - już tylko 5. Zachmurzenie dziś będzie duże, deszcz jest mało prawdopodobny. Ciśnienie wzrasta, w południe zacznie spadać.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.42, a zajdzie o 18.35. Dzień będzie trwał 11 godzin i 53 minuty.

Pogodyn

Prognoza pogody dla   Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor