Pogoda w Bydgoszczy 8 paź 06:25 | Redaktor
Trochę cieplej, ale z deszczem [POGODA]

Znajdujemy się jeszcze w zasięgu słabego wyżu znad Węgier, jednak dziś w ciągu dnia wyż ten odsunie się nad Rumunię, a od północnego zachodu nasunie się zapowiadana już zatoka niżu znad północnego Atlantyku. Po południu od zachodu nadejdzie też zokludowany front. Za nim od zachodu stopniowo zacznie napływać nieco cieplejsze powietrze polarno–morskie.

Pada i padać będzie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:01

Deszcz będzie padał już dziś [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 25 wrz 05:50

Zachmurzenie będzie dziś w Bydgoszczy początkowo małe (o 5.30 komunikat lotniska podawał „bezchmurne niebo”), ale szybko zacznie wzrastać do dużego. Ta strefa dużego zachmurzenia przemieszczać się będzie z zachodu na wschód, a wraz z nią nadejdą około południa opady deszczu. Padać będzie prawdopodobnie do późnego wieczora. Wiatr rano będzie słaby, potem umiarkowany, południowo-zachodni i południowy. Temperatura maksymalna w Bydgoszczy wyniesie około 12 stopni.

W nocy deszcz osłabnie i w końcu zaniknie. Temperatura minimalna będzie stosunkowo wysoka — około 10 stopni. Wiatr umiarkowany i dość silny, porywisty, południowo zachodni. 

Jutro zachmurzenie będzie duże z większymi przejaśnieniami. Nieco cieplej — do około 14 stopni. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni. Wieczorem i w nocy znowu będzie padać

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.02, a zajdzie o 18.08. Dzień będzie trwał 11 godzin i 6 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor