Pogoda w Bydgoszczy 13 paź 2019 | Redaktor
Trzy dni słonecznej złotej jesieni [POGODA]

Tak jak zapowiadaliśmy wczoraj, od poniedziałku zacznie się nowy typ pogody — słoneczna i bardzo ciepła jak na tę porę roku

Chłodna wiosna [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:34

Ponowna inwazja chłodu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:32

Wiadomo już, że słoneczna i ciepła złota polska jesień zacznie się jutro i potrwa do środy. Dzisiaj mamy preludium z pogodą dość ciepłą, ale wciąż jeszcze utrzymującym się zachmurzeniem umiarkowanym i dużym. W czwartek będzie już chłodniej, a w przyszły weekend wróci deszcz i temperatury między 10 a 15 stopni.

Niż „Quentino” jest już nad północną Rosją, a nad wyspami Brytyjskimi jest kolejny: „Rocco”. Połusniowo wschodnia część Polski znajduje się na skraju wyżu „Lisbeth” z centrami w rejonie morza Czarnego, który od jutra kształtować bedzie pogodę rówież w naszym regionie. Na razie z południowego zachodu napływa ciepłe powietrze polarne morskie.

Dziś w Bydgoszczy rano niebo było bezchmurne, przed południem spodziewane jest jeszcze zachmurzenie umiarkowane lub duże z większymi przejaśnieniami, a po południu z rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna wyniesie 20 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, południowo-zachodni, skręcający na południowy.

W nocy zachmurzenie małe lub bezchmurnie, temperatura minimalna około 15 stopni.

W poniedziałek na przeważającym będzie bezchmurnie lub zachmurzenie małe, temperatura maksymalna około 22 stopni, wiatr słaby lub umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.11, a zajdzie o 17.57. Dzień będzie trwał 10 godzin i 45 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor