Pogoda w Bydgoszczy 2 gru 07:13 | Redaktor
W nocy czeka nas spory  mróz. A jutro będzie śnieg? [POGODA]

Będziemy w zasięgu rozległego wyżu znad Rosji. W nocy i jutro zaznaczy się wpływ zatoki niżu. Dziś jednak ze wschodu będzie napływało chłodne i suche powietrze kontynentalne.

Śnieg będzie topniał [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:37

Odwilż [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:44

Dziś w Bydgoszczy będzie pogodnie, zachmurzenie ma być małe lub co najwyżej umiarkowane. Rano lokalnie zanikające mgły ograniczać mogą widzialność do 300 m. Temperatura maksymalna prawdopodobnie nie przekroczy zera stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, południowo-wschodni.

W nocy zachmurzenie wzrośnie do dużego, mogą wystąpić słabe opady śniegu. Temperatura minimalna wyniesie nawet do -7 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, południowo-wschodni.

Jutro utrzyma się zachmurzenie umiarkowane lub duże, spodziewane są opady śniegu, przechodzące w deszcz ze śniegiem. Temperatura będzie wzrastać i wieczorem osiągnie nieco powyżej zera. W tej sytuacji opady marznące mogą powodować gołoledź. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, okresami dość silny, porywisty, z kierunków południowych. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.41, a zajdzie o 15.33. Dzień będzie trwał 8 godzin i 51 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor