Pogoda w Bydgoszczy 15 gru 07:56 | Redaktor
Wiry nad Atlantykiem [POGODA]

Głębokie niże u wybrzeży Europy kierować będą w nasz region ciepłe, polarno-morskie masy powietrza. O rozpadzie tego niżu polarnego mowy na razie nie ma. Trwa dość ciepła jesień.

Ciepło, ciepło, coraz cieplej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 05:22

Manfred panuje [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 04:54

Na Atlantyku mamy wirujące chmury i deszcze w centralnym niżu nad Anglią. Między Grenlandią a Labradorem panują mrozy, do minus 15 stopni (wielokrotnie wyjaśnialiśmy, dlaczego po zachodniej stronie niżu jest zimno).

U nas i w całej Europie środkowej uspokoiło się, wiatry są nieco słabsze, choć wciąż porywiste, ale dziś, znów od zachodnich granic, wejdzie następna strefa opadów.

W Bydgoszczy będzie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Spodziewane są około południa opady deszczu. Temperatura maksymalna  wyniesie około 6 stopni. Wiatr będzie umiarkowany, porywisty, południowy i południowo-zachodni. 

W nocy z niedzieli na poniedziałek zachmurzenie umiarkowane i duże. Deszcz powinien przestać padać. Temperatura spadnie nad ranem do około zera. 

Jutro zachmurzenie będzie duże z większymi przejaśnieniami oraz rozpogodzeniami. Mogą też, zwłaszcza po południu, wystąpić słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna nadal około 6 stopni. Wiatr będzie umiarkowany, południowy i południowo-zachodni. Od wtorku temperatury maksymalne mogą sięgnąć nawet 10 stopni.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.54, a zajdzie o 15.30. Dzień będzie trwał 7 godzin i 35 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor