Pogoda w Bydgoszczy 27 maj 06:36 | Redaktor
Wreszcie słońce [POGODA]

Wyż „Steffen” wciąż rozciąga się znad wysp Brytyjskich nad znaczną częścią kontynentu, ale po północnych wybrzeżach Skandynawii przesuwa się niż „Hildegard”, którego front chłodny sięgnie nas najbliższej nocy i jutro.

Dynamiczne zmiany [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:50

Pada i padać będzie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:01

Zespuje to nam pogodę na ponad dobę. Dobra wiadomość jest taka, że po tym krótkim epizodzie znów wróci w piątek słoneczna wyżowa aura. 

Dziś w Bydgoszczy będzie początkowo pochmurno i mglisto, następnie rozpogodzi się i zachmurzenie będzie umiarkowane. Temperatura maksymalna wyniesie około 20 stopni. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. 

W nocy nastąpi wzrost zachmurzenia do dużego. Wystąpią przelotne opady deszczu, temperatura minimalna wyniesie około 10 stopni.

Deszcz będzie padał również jutro. Możliwe też burze. Prognozowana wysokość opadów w czasie burz do 15 mm. Temperatura maksymalna wyniesie około 16 stopni. Dopiero wieczorem rozpogodzi się. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, późnym popołudniem i wieczorem  dość silny, północny. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.31, a zajdzie o 20.59. Dzień będzie trwał 16 godzin i 27 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor