Pogoda w Bydgoszczy 29 lis 06:37 | Redaktor
Z deszczem i śniegiem [POGODA]

Opady deszczu ze śniegiem i śniegu, które nas dopadły nie dadzą wprawdzie trwałej pokrywy śnieżnej, ale na razie się nie kończą

Między frontami [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:37

Po nocnym śniegu, w ciągu dnia opadów będzie mniej i raczej będzie to deszcz niż śnieg, a to co spadło, będzie dość szybko topnieć, bo temperatura powietrza przewidywana jest na poziomie około +3 stopni. Trzeba też pamiętać, że śnieg ten spadł na ciepłe jeszcze podłoże. Dziś wieczorem możliwe rozpogodzenia.

Po wczorajszej bezwietrznej pogodzie, dziś już wiatr będzie się nasilał do umiarkowanego, a jutro do silnego, przy czym dziś wiać będzie z północy i północnego zachodu, w nocy z zachodu, a jutro z południowego zachodu i południa. Następnej nocy wiatr znów skręci na północno zachodni i wtedy będzie najsilniejszy (ok. 40 km/h, w porywach ok. 80 km/h)

Najbiższa noc będzie najzimniejsza. Temperatura minimalna wyniesie do -3 stopni. Jutro popołudniu kolejna fala śniegu, być może z deszczem.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.37, a zajdzie o 15.35. Dzień będzie trwał 7 godzin i 58 minut.  

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor