Pogoda w Bydgoszczy 10 wrz 06:50 | Redaktor
Zbliża się ocieplenie, ale jeszcze musimy przeczekać kilka chłodnych dni [POGODA]

Północna i wschodnia Europa znajdą się jeszcze w zasięgu niżu „Quinta” którego centrum znajduje się teraz w rejonie morza Barentsa. Nad pozostałym obszarem dominować będą wyże.

Po chłodnej stronie frontu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:07

Chłodniejsze powietrze [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 2 sie 06:58

My będziemy stopniowo od zachodu dostawać się w zasięg klina wyżu „Kevin” z centrum nad Atlantykiem. Napłynie przejściowo chłodniejsze powietrze polarne morskie, ale będzie mniej chmur, więcej słońca, przy silniejszym wietrze. Ciśnienie będzie wzrastać.

Dziś w Bydgoszczy przewidywane jest zachmurzenie umiarkowane. Mogą wystąpić przelotne opady deszczu, popołudniu zanikające. Temperatura maksymalna będzie niższa niż wczoraj i wyniesie około 19 stopni. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami porywisty, północno-zachodni i zachodni.

W nocy zachmurzenie małe lub umiarkowane. Możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna około 10 stopni.

W piątek zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Temperatura maksymalna około 19 stopni. Wiatr słaby, zmienny. Od soboty więcej słońca i cieplej — do 23, a w niedzielę nawet do 25 stopni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.14, a zajdzie o 19.14. Dzień będzie trwał 12 godzin i 59 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor