Pogoda w Bydgoszczy 10 wrz 2020 | Redaktor
Zbliża się ocieplenie, ale jeszcze musimy przeczekać kilka chłodnych dni [POGODA]

Północna i wschodnia Europa znajdą się jeszcze w zasięgu niżu „Quinta” którego centrum znajduje się teraz w rejonie morza Barentsa. Nad pozostałym obszarem dominować będą wyże.

Lato, ale burzowe [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:11

Po deszczu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:35

My będziemy stopniowo od zachodu dostawać się w zasięg klina wyżu „Kevin” z centrum nad Atlantykiem. Napłynie przejściowo chłodniejsze powietrze polarne morskie, ale będzie mniej chmur, więcej słońca, przy silniejszym wietrze. Ciśnienie będzie wzrastać.

Dziś w Bydgoszczy przewidywane jest zachmurzenie umiarkowane. Mogą wystąpić przelotne opady deszczu, popołudniu zanikające. Temperatura maksymalna będzie niższa niż wczoraj i wyniesie około 19 stopni. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami porywisty, północno-zachodni i zachodni.

W nocy zachmurzenie małe lub umiarkowane. Możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna około 10 stopni.

W piątek zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Temperatura maksymalna około 19 stopni. Wiatr słaby, zmienny. Od soboty więcej słońca i cieplej — do 23, a w niedzielę nawet do 25 stopni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.14, a zajdzie o 19.14. Dzień będzie trwał 12 godzin i 59 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor