Pogoda w Bydgoszczy 11 lut 2019 | Redaktor
Zima jak w Italii... [POGODA]

Pod koniec tego tygodnia wyż powinien przynieść nam pogodę quasi-wiosenną.

Jesień idzie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:18

Pochmurno i jesiennie, ale dosyć ciepło [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 27 paź 07:57

Deszcz padał w Bydgoszczy wczoraj dość intensywnie, od zmroku aż prawie do północy. Temperatura w tym czasie wahała się między +4 a +5 stopni. Wiatr zmienił kierunek z południowo wschodniego wczoraj wieczorem, na południowo zachodni dziś rano i wiał ze średnią prędkością około 15 km/h, osiągając maksymalnie około 40 km/h. 

Nad Bałtykiem mamy w tej chwili  niewielki wtórny niż, nazwany przez niemieckie służby Uwe. Będzie on zanikał, a od zachodu dostawać się będziemy pod wpływ rozległego wyżu, którego centrum znajduje się dziś nad Hiszpanią, a przesunie się wkrótce nad Alpy i obejmie on całą niemal Europę, z wyjątkiem jej wschodnich krańców, pod Uralem. 

Dziś jeszcze może padać deszcz, spodziewane jest zachmurzenie duże z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna wyniesie około +5 stopni i w nocy zacznie spadać. Jutro rano będziemy mieć około zera. 

Wtorek powinien być słoneczny, z temperaturą maksymalną około +3 stopnie, kolejnej nocy spodziewany jest już kilkustopniowy mróz. 

Ponownie zachmurzy się w środę. Pod koniec tego tygodnia wyż powinien przynieść nam pogodę quasi - wiosenną. Jest szansa, że kolejny weekend będzie zarówno ciepły, jak i słoneczny.  

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.15, a zajdzie o 16.51. Dzień będzie trwał 9 godzin i 36 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor