Pogoda w Bydgoszczy 27 lis 2019 | Redaktor
Zima jest coraz bliżej [POGODA]

Przed nami stopniowe ocieplenie. W czwartek termometry wskażą w Bydgoszczy nawet do 10 stopni, a w niektórych rejonach Polski jeszcze więcej. To jednak ostatni alkcent ciepłej w tym roku jesieni. Od soboty zrobi się wyraźnie chłodniej, będziemy mieli nocne mrozy, a temperatury w dzień będą wzrastać niewiele powyżej zera. Dobra wiadomość jest taka, że w niedzielę i dni następne powinno wyjrzeć słońce

Ostatni dzień [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:52

Upałów ciąg dalszy [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 20 cze 08:15

Przeważający obszar Europy znajduje się w zasięgu niżu, nazwanego przez niemieckich meteorologów „ex–Sebastien”, którego centrum znajduje się nad wyspami Brytyjskimi. Wyż „Quincy” wycofuje się na wschód, obejmując jeszcze północne i wschodnie krańce Europy. My znaleźliśmy się na skraju niżu znad Wysp Brytyjskich. Późnym popołudniem nad zachodnią Polskę nasunie się chłodny front atmosferyczny, ale z południowego zachodu będzie jeszcze napływać cieplejsze powietrze polarne morskie.

Dziś przewidywane jest w Bydgoszczy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Model WRF przewiduje na późny wieczór lub noc opady deszczu. Temperatura maksymalna dziś wyniesie około 6 stopni. Wiatr słaby lub umiarkowany, z kierunków południowych. 

Jutro nadal zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, okresami, zwłaszcza wieczorem, opady deszczu. Będzie wyraźnie cieplej — u nas do 9 – 10 stopni. Wiatr słaby i umiarkowany,  południowy i południowo-zachodni.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.33, a zajdzie o 15.38. Dzień będzie trwał 8 godzin i 5 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor