Pogoda w Bydgoszczy 20 lis 2019 | Redaktor
Zima przychodzi ze wschodu [POGODA]

Nad północno wschodnią część Rosji nasunął się zimny, dobrze rozbudowany wyż. Ciśnienie w jego centrum przekracza już 780 mm słupka rtęci i nadal wzrasta. Ten układ w najbliższym czasie będzie wywierał decydujący wpływ na przebieg zjawisk pogodowych w naszym regionie, blokując cyrkulację zachodnią.

Valentin się umacnia [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:08

Fiński niż [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 05:18

Na razie pozostajemy jeszcze w napływającym z południa ciepłym powietrzu polarnym morskim. Temperatury maksymalne rzędu 10 stopni utrzymają się w Bygdoszczy jeszcze przez około 3 dni. 

Dziś spodziewane jest w Bydgoszczy zachmurzenie początkowo małe i umiarkowane. Po południu lub wieczorem wzrośnie ono do dużego i całkowitego i wtedy wystąpią słabe opady deszczu. Strefa opadów rozciągać się będzie od Pomorza Gdańskiego, przez Kaszuby po Kujawy. Temperatura maksymalna wciąż około 10 stopni. Wiatr umiarkowany, południowo-wschodni i wschodni. 

W nocy mimo opadów będzie ciepło — nawet do 9 stopni.

Jutro nadal słabe opady deszczu, przy całkowitym zachmurzeniu. Temperatura bez większych zmian. Wiatr umiarkowany, południowo-wschodni i wschodni.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.21, a zajdzie o 15.45. Dzień będzie trwał 8 godzin i 24 minuty.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor