Pogoda w Bydgoszczy 4 sty 06:50 | Redaktor
Zima przyjdzie jutro [POGODA]

fot. Pixabay

Utrzymuje się układ stabilnego wyżu skandynawskiego. Na wschód od niego znad Ukrainy przesuwa się nad centralną Rosję niż. Pomiędzy tymi układami powstały warunki do napływu powietrza arktycznego z północnego wschodu. Dotarło ono już przez Białoruś nad północny wschód Polski, najbliższej nocy dotrze i do nas.

Wciąż grzmi i pada [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:49

Deszcze? Padać będą jeszcze [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 24 maj 06:22

W Bydgoszczy przewidziane jest dziś zachmurzenie duże, może nadal przez większość dnia padać deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie około 6 stopni. Wiatr będzie początkowo słaby, południowo zachodni.

Zmiana rozpocznie się wieczorem. Wzrastać zacznie ciśnienie, kierunek wiatru zmieni się na północny i stanie się on dość silny. Spadać będzie temperatura, a opady deszczu przejdą w deszcz ze śniegiem, jednak nie będą już intensywne i w nocy zanikną. 

Nad ranem prędkość wiatru spadnie, prawdpodobne też jest rozpogodzenie i spadek tempertury do -3 stopni. Drogi mogą być rano bardzo śliskie, deszcze z pewnością spłukały całą sól z nawierzchni.

Okres mrozu potrwa, jak już zapowiadaliśmy, co najmniej tydzień, a na początku przyszłego tygodnia temperatury ujemne mogą sięgnąć nocami do minus kilkunastu stopni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 8.01, a zajdzie o 15.44. Dzień będzie trwał 7 godzin i 42 minuty. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor