Pogoda w Bydgoszczy 18 mar 2018 | Redaktor
Zimno,  ale pięknie  [POGODA NA WOLNĄ NIEDZIELĘ]

Na razie mamy piękną słoneczną choć mroźną pogodę. Niebo jest bezchmurne a termometry w Bydgoszczy rano wskazywały minus 6 stopni.

Pochmurno, słabe opady [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:10

Bez ocieplenia [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:14

Wydawać by się mogło że jest to pogoda wymarzona na spacery, gdyby nie wiatr, który powoduje, że temperatura odczuwalna jest o jakieś 5 stopni niższa od rzeczywistej. Ten typ pogody utrzyma się jeszcze przez dwa, trzy dni. Dziś temperatura maksymalna wyniesie około zera, ale ze względu na świecące słońce, może być lokalnie nieco wyższa. Jutro powinno być już około +1 do +2 stopnie, a we wtorek być może nawet  +4, noce jednak wciąż będą mroźne - od 3 do 5 stopni poniżej zera.

W środę zmieni się kierunek napływu powietrza ze wschodniego na Zachodni i będzie to wiązać się ze zmianą typu pogody. Nadchodzi ocieplenie.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.56, zajdzie o 17.58. Dzień będzie trwał 12 godzin i 2 minuty. Mamy więc już dzień dłuższy od nocy!

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest w oparciu o modele numeryczne i mapy meteorologiczne Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor