Pogoda w Bydgoszczy 20 wrz 2020 | Redaktor
Znów będzie coraz cieplej [POGODA]

Jeszcze prawie tydzień wrześniowego lata przed nami. Załamanie pogody przyjdzie prawdopodobnie w piątek, z deszczem i ochłodzeniem.

A ten front idzie z Zachodu na Wschód [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:31

Nadal gorąco i niestabilnie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:19

Podobnie jak przeważający obszar Europy, znajdujemy się w zasięgu rozległego wyżu z centrami nad wyspami Brytyjskimi i Litwą. Napływa przetransformowane, czyli coraz cieplejsze, powietrze polarne morskie.

Dziś w Bydgoszczy zachmurzenie będzie małe lub umiarkowane, temperatura maksymalna wyniesie około 20 stopni, wiatr będzie słaby lub umiarkowany, południowy lub południowo–wschodni.

W nocy zachmurzenie małe, lokalnie może wystąpić mgła, ograniczająca widzialność do 200 metrów, temperatura minimalna ok. 5 stopni. 

W poniedziałek będzie słonecznie. Rano miejscami może jeszcze zalegać zanikająca mgła. Temperatura maksymalna wyniesie około 22 stopnie. Wiatr nadal słaby, na ogół południowo–wschodni i południowy.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.32, a zajdzie o 18.50. Dzień będzie trwał 12 godzin i 17 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor