Pogoda w Bydgoszczy 25 cze 2018 | Redaktor
Znów będzie padać

Niż, który odpowiadał za wczorajszą pogodę, przesuwa się na południe, w stronę Królewca i tu zaniknie, ustępując miejsca wyżowi, przez Niemców nazwanemu Daryl, który znad Anglii przesunie się nad Skandynawię i Bałtyk.

Koniec przyjemnego przedwiośnia? [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:59

Słoneczna sobota [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:36

Wczoraj zapowiadaliśmy, że około południa będzie padał przelotny deszcz i rzeczywiście tak się stało, a w niektórych dzielnicach Bydgoszczy był on nawet dosyć obfity, choć krótki. Dziś sytuacja jest bardzo podobna do wczorajszej, zachmurzenie będzie wzrastać, a opady wystąpią około godziny 17.

Do czasu wystąpienia tego deszczu zarówno zachmurzenie jak i temperatura będą wzrastać. Temperatura osiągnie około 20 stopni, a po opadach spadnie do około 15. Już od południa aż do przejścia tego lokalnego frontu chłodnego, wiać będzie też porywisty wiatr, początkowo zachodni, a następnie z kierunków zmiennych. Wiatr ten osiągnie w porywach 50 km/h.

Jutro więcej słońca, temperatura maksymalna około 20 stopni, przed południem możliwe przelotne deszcze.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.22, zajdzie o 21.20. Dzień będzie trwał 16 godzin i 57 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest w oparciu o modele numeryczne i mapy meteorologiczne Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor