Pogoda w Bydgoszczy 20 lut 07:53 | Redaktor
Znowu nadchodzi front [POGODA]

fot. Jacek Kargól

Ten niż, który w nocy z piątku na sobotę i w sobotę w ciągu dnia powodował u nas silny wiatr, odszedł już nad morze Barentsa. Ale nad morze Norweskie wchodzi już znad Atlantyku niż następny.

Ni to zima, ni przedwiośnie… [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:40

Wicher wieje [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 30 sty 06:47

Nie ominie on nas niestety drogą północną, podbiegunową, tylko pójdzie przez Bałtyk. Już najbliższej nocy możemy spodziewać się intensywnego deszczu, na szczęście tym razem wiatr nie będzie aż tak silny. 

Dziś w Bydgoszczy spodziewane jest zachmurzenie duże, przed południem może padać słaby deszcz, temperatura maksymalna wyniesie 5 stopni, a wiatr będzie słaby, zachodni. 

Front przyjdzie późnym popołudniem lub wieczorem. Wiatr wzrośnie do umiarkowanego (30 km/h, w porywach 70) i zmieni kierunek na południowo zachodni. Temperatura też zacznie wzrastać (front ma charakter ciepły). Łączna ilość opadów, które mogą potrwać w poniedziałek do południa wyniesie do 80 mm. 

Jutro około południa możemy się spodziewać frontu chłodnego, który może spowodować burze. Temperatura, która rano sięgnie 8 stopni, zacznie spadać. Popołudniu możliwe przejaśnienia. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.53, a zajdzie o 17.09. Dzień będzie trwał 10 godzin i 15 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor